kep-01.jpgkep-02.jpgmm_03.jpgszja-v3.jpg

Kiállítás a városunkban

A művészeté a főszerep

Iskolánk jelenlegi és volt művésztanárainak „Össz-kép” című kiállítására került sor a mai napon a Mezey István Művészeti Központban. Kovács Gabriella tanárnő és Telekes Balázs tanár úr munkái méltó példát mutatnak tanítványaik számára. A kiállítást Fignár Zoltán nyitotta meg. Méltatta a művésztanárok emberségét, tisztaságát és a művészet iránti elkötelezettségét. Gabriella tanárnő finom színei, vonalvezetései összhangban jelennek meg Balázs tanár úr napjaink trendjeit fricskázó alkotásaival vagy a mese, illetve képregény figurákat ábrázoló műveivel.

A képek, szobrok, plasztikák önmagukért beszélnek. Némi kis ízelítő a kiállított művekből:

    

    

Mindenkit szeretettel várunk a Mezeyben található kiállításra!