kep-01.jpgkep-02.jpgmm_03.jpgszja-v3.jpg

Nyílt nap a Deákban - 2017. október 25.

 

2017. október 25-én az iskolánkban nagy létszámú érdeklődő előtt tartottuk meg az idei tanév első nyílt napját. Az ide érkező tanulók, szüleik és kísérő tanáraik az intézményünkben indítandó szakmákról kaptak először tájékoztatást, majd a deákos diákok színes műsorkavalkádja adott betekintést az itt folyó munkába. Sándor Melinda (ének) és Ferkó László (hegedű) lélegzetelállító népdal előadása nyitotta a tanulóink által előadott műsort. A zenei hangulatkeltést a Pom-Pom lányaink fergeteges bemutatója követte. A sort a „Színes szakmák a kifutón” folytatta, ahol humoros módon ismerkedhettek meg az ideérkező tanulók a nálunk tanított szakmákkal és öltözékeivel.

A szórakoztató felvezető után egy interaktív pontgyűjtésre invitáltuk a nyolcadikos tanulókat, amely során betekintést kaphattak a választható szakmák világába.

Reméljük, hogy a beiratkozás alkalmával ismét találkozunk a nyílt napon résztvevő tanulókkal!