kep-01.jpgkep-02.jpgmm_03.jpgszja-v3.jpg

Digitális témahét a Deákban

2018.04.09 - 2018.04.13-ig a digitális kultúra fejlesztéséről szóltak a napok az iskolánkban. A 14. évfolyamon a napkollektorról szólt a projekt. Sokféle ismerettel gazdagodtak a megújuló energiákkal kapcsolatosan az épületgépész technikus jelöltjeink. Megtanulták a napkollektorok megfelelő elhelyezésének szabályait, megismerték a szerelését, előnyeit, jelentőségét.
Az irodai titkárok egy kiránduláshoz kapcsolódó projekt megoldásán munkálkodtak, míg a Szakképzési Hídprogramban résztvevő tanulóink egyik alkalommal az internetes vásárlással kapcsolatban kaptak jó tanácsokat, majd utána a gépírás szabályainak gyakorlásához kapcsolódtak tevékenységeikkel.
A többi osztály a biztonságos internethasználattal, a jogtiszta szoftverek alkalmazásával ismerkedett meg a témahét alkalmával.
Digitális tudásukról játékos formában adhattak számot a tanulóink.